Connecting with Your Community

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.

Legislators by Districts

District 1

Sen. Rosemary McAuliffe, D Rep.
Derek Stanford, D Rep.
Luis Moscoso, D

District 2

Sen. Randi Becker, R
Rep. Andrew Barkis, R
Rep. J.T. Wilcox, R

District 3

Sen. Andy Billig, D
Rep. Marcus Riccelli, D
Rep. Timm Ormsby, D

District 4

Sen. Mike Padden, R
Rep. Bob McCaslin, R
Rep. Matt Shea, R

District 5

Sen. Mark Mullet, D
Rep. Jay Rodne, R
Rep. Chad Magendanz, R

District 6

Sen. Michael Baumgartner, R
Rep. Kevin Parker, R
Rep. Jeff Holy, R

District 7

Sen. Brian Dansel, R
Rep. Shelly Short, R
Rep. Joel Kretz, R

District 8

Sen. Sharon Brown, R
Rep. Brad Klippert, R
Rep. Larry Haler, R

District 9

Sen. Mark Schoesler, R
Rep. Mary Dye, R
Rep. Joe Schmick, R

District 10

Sen. Barbara Bailey, R
Rep. Norma Smith, R
Rep. Dave Hayes, R

District 11

Sen. Bob Hasegawa, D
Rep. Zack Hudgins, D
Rep. Steve Bergquist, D

District 12

Sen. Linda Evans Parlette, R
Rep. Cary Condotta, R
Rep. Brad Hawkins, R

District 13

Sen. Judy Warnick, R
Rep. Tom Dent, R
Rep. Matt Manweller, R

District 14

Sen. Curtis King, R
Rep. Norm Johnson, R
Rep. Gina R. McCabe, R

District 15

Sen. Jim Honeyford, R
Rep. Bruce Chandler, R
Rep. David Taylor, R

District 16

Sen. Mike Hewitt, R
Rep. Maureen Walsh, R
Rep. Terry Nealey, R

District 17

Sen. Don Benton, R
Rep. Lynda Wilson, R
Rep. Paul Harris, R

District 18

Sen. Ann Rivers, R
Rep. Brandon Vick, R
Rep. Liz Pike, R

District 19

Sen. Dean Takko, D
Rep. JD Rossetti, D
Rep. Brian Blake, D

District 20

Sen. John E. Braun, R
Rep. Richard DeBolt, R
Rep. Ed Orcutt, R

District 21

Sen. Marko Liias, D
Rep. Strom Peterson, D
Rep. Lillian Ortiz-Self, D

District 22

Sen. Karen Fraser, D
Rep. Chris Reykdal, D
Rep. Sam Hunt, D

District 23

Sen. Christine Rolfes, D
Rep. Sherry Appleton, D
Rep. Drew Hansen, D

District 24

Sen. Jim Hargrove, D
Rep. Kevin Van De Wege, D
Rep. Steve Tharinger, D

District 25

Sen. Bruce Dammeier, R
Rep. Melanie Stambaugh, R
Rep. Hans Zeiger, R

District 26

Sen. Jan Angel, R
Rep. Jesse Young, R
Rep. Michelle Caldier, R

District 27

Sen. Jeannie Darneille, D
Rep. Laurie Jinkins, D
Rep. Jake Fey, D

District 28

Sen. Steve O’Ban, R
Rep. Dick Muri, R
Rep. Christine Kilduff, D

District 29

Sen. Steve Conway, D
Rep. David Sawyer, D
Rep. Steve Kirby, D

District 30

Sen. Mark Miloscia, R
Rep. Linda Kochmar, R
Rep. Teri Hickel, R

District 31

Sen. Pam Roach, R
Rep. Drew Stokesbary, R
Rep. Christopher Hurst, D

District 32

Sen. Maralyn Chase, D
Rep. Cindy Ryu, D
Rep. Ruth Kagi, D

District 33

Sen. Karen Keiser, D
Rep. Tina Orwall, D
Rep. Mia Gregerson, D

District 34

Sen. Sharon Nelson, D
Rep. Eileen Cody, D
Rep. Joe Fitzgibbon, D

District 35

Sen. Tim Sheldon, D
Rep. Dan Griffey, R
Rep. Drew MacEwen, R

District 36

Sen. Reuven Carlyle, D
Rep. Noel Frame, D
Rep. Gael Tarleton, D

District 37

Sen. Pramila Jayapal, D
Rep. Sharon Tomiko Santos, D
Rep. Eric Pettigrew, D

District 38

Sen. John McCoy, D
Rep. June Robinson, D
Rep. Mike Sells, D

District 39

Sen. Kirk Pearson, R
Rep. Dan Kristiansen, R
Rep. Elizabeth Scott, R

District 40

Sen. Kevin Ranker, D
Rep. Kristine Lytton, D
Rep. Jeff Morris, D

District 41

Sen. Steve Litzow, R
Rep. Tana Senn, D
Rep. Judy Clibborn, D

District 42

Sen. Doug Ericksen, R
Rep. Luanne Van Werven, R
Rep. Vincent Buys, R

District 43

Sen. Jamie Pedersen, D
Rep. Brady Walkinshaw, D
Rep. Frank Chopp, D

District 44

Sen. Steve Hobbs, D
Rep. Hans Dunshee, D
Rep. Mark Harmsworth, R

District 45

Sen. Andy Hill, R
Rep. Roger Goodman, D
Rep. Larry Springer, D

District 46

Sen. David Frockt, D
Rep. Gerry Pollet, D
Rep. Jessyn Farrell, D

District 47

Sen. Joe Fain, R
Rep. Mark Hargrove, R
Rep. Pat Sullivan, D

District 48

Sen. Cyrus Habib, D
Rep. Patricia Kuderer, D
Rep. Joan McBride, D

District 49

Sen. Annette Cleveland, D
Rep. Sharon Wylie, D
Rep. Jim Moeller, D